Termoelektrický chladící box POWERBOX Plus 24L AC/DC EU

2 699,00 

Katalogové číslo: 44651 Kategorie: ,

Termoelektrický chladicí box s připojením do 12V autozapalovače a na 230V. Izolace z vysoce kvalitní PU pěny. Hodnota deltaT: chladí o 19°C pod teplotu okolí. Box je vybaven ovladačem se 4 režimy – „vypnuto“ bez nutnosti odpojit šňuru od zdroje, pro snížení hluku „noc“, šetrný A++ k životnímu prostředí a stále efektivní „eco“ a „max“ pro maximální výkon. Objem: 24l; Vnější rozměry: 41 x 31 x 43 cm; Hmotnost: 3,6 kg; S Antimikrobiálním účinkem proti plísním a pachům;

Termoelektrický chladicí box s připojením do 12V autozapalovače a na 230V. Izolace z vysoce kvalitní PU pěny. Hodnota deltaT: chladí o 19°C pod teplotu okolí. Box je vybaven ovladačem se 4 režimy – „vypnuto“ bez nutnosti odpojit šňuru od zdroje, pro snížení hluku „noc“, a stále efektivní „eco“ a „max“ pro maximální výkon.

Silná a prémiová PU izolaceTesty ukazují, že tepelné ztráty jsou z 30% přes horní část a z 30% přes základnu boxu.
Nové modely se vyznačují zvýšenou izolací ve víku (Icetime Plus Extreme & Powerbox Plus) a v základně boxu. Po stranách boxu je izolace naopak snížena a díky tomu jsou vnější rozměry menší, aniž by měly vliv na vnitřní kapacitu či výkon boxu.
Izolačním materiálem je polyurethan, coby nejkvalitnější dostupná izolace na trhu, poskytující o 30% lepší izolaci.


Antimikrobiální složka – odolává plísním a zápachuAntimikrobiální účinek je trvalý, protože tato speciální přísada je zatavena přímo v samotném materiálu. Díky tomu nemůže být antimikrobiální složka zničena a její efekt oslaben.
– Odolává plísním
– Eliminuje pachy

Uzamčené a zabezpečenéChladící box a jeho víko s výstupkem, které dokonale zapadá do boxu zaručuje bezpečnou těsnost. Náš Click and Lock systém vydává při zavření víka specifické cvaknutí, díky kterému poznáte, že je chladící box pevně uzavřen/utěsněn.


Víka uchycená na pantechVíka uchycená na pantech skvěle zapadnou do chladícího boxu stejně jako boční držadla do tvarovaných bočních otvorů, což činí chladící box kompaktním. Široký otvor chladícího boxu umožňuje snadné a rychlé plnění.
Ideální tvar chladícího boxu znemožňuje jeho převrácení ať je plný či prázdný.